www.vas-novy-dum.cz
www.vas-novy-dum.cz Kopretina 114 Koniklec 150 Bungalov 101 Arnika 143 Bungalov 109 www.vas-novy-dum.cz

Úvodní strana >> Jak se staví dům >> Správný zhotovitel

Správný zhotovitel

Stavět se spolehlivou stavební firmou

VND

Před rozhodnutím postavit si vlastní dům stojí člověk většinou jen jednou v životě. O to důležitější je vybírat vytoužený dům nejen podle architektury a vybavení, ale také zvolit správného zhotovitele.


Výběr správné stavební firmy je klíčem ke kvalitnímu novému domovu s vysokou hodnotou. Dobrý zhotovitel je schopen prokázat konkrétní opatření k zajištění kvality.

První dojem o tom, zda se jedná o spolehlivého dodavatele Vašeho domu, získáte nahlédnutím do Smlouvy o dílo. Zejména podrobný popis předmětu díla by ve smlouvě neměl chybět.

Také odborné a praktické zkušenosti a nabízené doprovodné služby a záruky jsou užitečné aspekty při výběru kompetentní stavební firmy.


Dlouhodobě spolupracujeme s prověřenými a certifikovanými řemeslníky z regionu, které známe a na které se můžeme spolehnout. To podstatně přispívá ke kvalitě domů.

Pevná cena domu a garantovaná doba výstavby

Budoucí stavebníci u stavebních firem často postrádají cenovou jistotu v podobě záruky pevné ceny nového domu.

U pravděpodobně největší životní investice je však jistota při plánování pořizovací ceny velmi důležitá. Taktéž některé firmy neuvádějí podstatné termíny jako dobu zpracování projektové dokumentace, termín zahájení stavební realizace, dobu výstavby nebo dokončení stavby.


S ohledem na Vaše financování, Vaše plánování termínu nastěhování a zajištění všeho potřebného pro převzetí nového domu do užívání, dodržujeme náš efektivně nastavený a na mnoha předcházejících stavbách vyzkoušený harmonogram výstavby. Můžete se spolehnout na termín dokončení Vašeho domu a v klidu vybírat všechny detaily a doplňky pro nový domov.

Domeček na rukou
Hlavní strana