www.vas-novy-dum.cz
www.vas-novy-dum.cz Kopretina 114 Koniklec 150 Bungalov 101 Arnika 143 Bungalov 109 www.vas-novy-dum.cz

Úvodní strana >> Akce & Prezentace >> Video z výstavby Bungalov 78

Video z výstavby Bungalov 78


Máte-li zájem o prohlídku kvalitního a spolehlivého provedení našich domů, kontaktujte nás.

Aktualizace 5.7.2011


Po předání staveniště a přesném geodetickém vytýčení stavby začátkem listopadu 2010 byly zahájeny výkopové a stavební práce pro vybudování opěrné zídky a pro založení rodinného domu. Po betonáži základové desky nastala několikatýdenní technologická přestávka.


Plusové teploty v prosinci byly optimálně využity pro zdění obvodových stěn bungalovu. Příznivé počasí od začátku ledna 2011 umožnilo montáž krovu, pokládku střešní krytiny a vyzdění vnitřních zdí. Mráz v únoru přerušil výstavbu.


Na počátku března byl vyzděn krbový komín a provedena montáž oken. V domě jsou prováděny instalační práce na vnitřních rozvodech topení, vody a odpadů. Po jejich ukončení jsou osazeny domovní dveře a dokončeny tesařské práce na podbití střešního pláště. Tento stav po 14 týdnech výstavby byl prezentován na dnech otevřených dveří.


V dubnu byly zhotoveny vnitřní a vnější omítky a hrubé podlahy. Také byly provedeny obkladačské práce v koupelně a sádrokartonářské práce.


V květnu se dokončily elektroinstalace a montáž zařizovacích předmětů. Všechny místnosti byly bíle vymalovány. Na závěr proběhla montáž interiérových dveří, úklid domu a mytí oken.Bungalov 78 byl dokončen 1. června 2011.


Hlavní strana